Portal serwisantów

● Nasz portal

Portal serwisantów

Portal serwisantów został stworzony z myślą o naszych partnerach oraz pracownikach. Współpracując z naszym zespołem zyskujesz dostęp do schematów i dokumentacji, a także otrzymujesz gotowe instrukcje. Jeżeli masz problem z systemem monitoringu lub nurtuje Cię nietypowe pytanie, nasz stały techniczny support partnerów z pewnością Ci pomoże. Portal to forum, gdzie otrzymasz techniczną pomoc od fachowców z całej Polski, dzięki której wzrośnie efektywność Twojej pracy.

● O nas

Bezpieczeństwo i kontrola nad flotą

Innowacyjny monitoring GPS zapewnia firmie większą kontrolę nad pracą kierowców. System wykryje nieefektywną lub niebezpieczną jazdę. Montujemy systemy do eco-drivingu, które śledzą liczbę hamowań i przyspieszeń. Dzięki nim masz kontrolę nad wydajnością floty oraz minimalizujesz ryzyko generowania strat finansowych w Twojej firmie, wynikające z nieprawidłowej eksploatacji pojazdów. Lokalizator GPS z kolei zapobiega nadużywaniu auta służbowego do celów prywatnych. Wybierz usługi montażu systemu monitoringu od DC-Serwis i nie martw się o bezpieczeństwo Twojej floty.

Kompleksowa obsługa

Indywidualne podejście do zlecenia

DC-Serwis to zespół ludzi z pasją, zaangażowanych w swoją pracę. Zapewniamy realizację zleceń na najwyższym poziomie, oferując dobór odpowiednich rozwiązań. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dlatego zawsze uwzględniamy sugestie oraz oczekiwania naszych Klientów. Nasi instalatorzy zapewniają kompleksową obsługę na każdym etapie pracy, by systemy i urządzenia służyły oraz były niezawodne przez wiele lat.