Poznaj DC-Serwis

● O nas

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy zespołem, który zajmuje się obsługą serwisową na terenie całego kraju. Nasze doświadczenie budujemy na podstawie sieci zbudowanej z profesjonalistów. W ciągu 15 lat pracy braliśmy udział w licznych szkoleniach i wciąż się rozwijamy, śledząc nowinki z naszej branży. Prowadzimy ogólnopolskie projekty wdrożeniowe, doradzając i wspierając nowe projekty. Obsługujemy zarówno „małe”, jak i „duże” floty pojazdów.

Posiadamy własny system CRM do obsługi zleceń, byś zawsze wiedział na jakim etapie Twoje zlecenie się znajduje. Posiadamy 3 biura stacjonarne oraz dwa warsztaty mobilne. 

Montaż z DC-Serwis

Zarówno montażem, jak i serwisem systemów oferowanych przez DC-Serwis zajmują się instalatorzy, posiadający specjalistyczną wiedzę oraz techniczne wyposażenie. Dzięki monitoringowi GPS możesz w czasie rzeczywistym śledzić lokalizację pojazdów wchodzących w skład Twojej floty. Kontrolę sprawujesz online, a raporty otrzymujesz w aplikacji mobilnej. Lokalizator we współpracy z aplikacją dostarcza także informacje dotyczące stanu zużycia paliwa, prędkości pojazdu, pokonanego dystansu, czasu pracy bądź postojów. 

● O firmie

Wysoka jakość i szybka realizacja

DC-SERWIS swoją działalność rozpoczęło w 2012 roku w Bydgoszczy, jako jeden jedyny oddział.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w montażu zaawansowanych technologii GPS w pojazdach, maszynach, obiektach stacjonarnych czy też mobilnych.

Poznaj nasze biuro w Bydgoszczy